Jei ieškote kur pasigaminti reklaminius maišelius su savo firmos ar projekto logotipu – mes Jums padėsime. Susiekę su mumis galite užsakyti Jums reikalingus maišelius su individualia spauda. Specializuojamės popierinių maišelių gamyboje, tad savo veikloje naudojame net dviejų skirtingų tipų spaudą: ofsetą ir šilkografiją. Šie skirtingi būdai mums leidžia sėkmingai išpildyti 90% klientų, ieškančių maišelių su spauda poreikius.

Maišelis su logo – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Šilkografija – ekonomiškas būdas atspausdinti vienspalvį ar kelių spalvų logotipą, bei kitą įmonės informaciją ant maišelio. Gamybos kaštai sutaupomi, nes naudojami jau gatavi, masiniu būdu pagaminti standartinių matmenų maišeliai. Šilkografijos būdu paruošta produkcija pigesnė, o gamyba užtrunka apie savaitę. Iš savo praktikos maišelius su šia spauda siūlome klientams ieškantiems geros kainos, greito rezultato, bei nekomplikuoto individualaus sprendimo. Spaudai naudojami maišeliai yra pagaminti iš ekologiško perdirbto popieriaus, tad puikiai tinka socialiai atsakingoms bei ekologiškumą akcentuojančioms įmonėms, veiklą pradedantiems verslams, mažoms įmonėms, kepyklėlėms, knygynams ir pan.

Trumpas video susipažinimui, kaip atrodo šilkografijos principu paremtas spaudos procesas:

Ofsetinė spauda – ieškantiems pilnai individualizuoto sprendimo savo maišeliams. Ofsetinė spauda leidžia sukurti ekskliūzyviai Jūsų prekinį ženklą atitinkančius kokybiškus, tvirtus, iš storo popieriaus ir neriboto spalvotumo maišelius. Šia spauda atspausdinti gaminiai yra laminuojami apsauginiu laminatu, kuris papildomai išryškina ir apsaugo maišelį nuo išorės aplinlos veiksnių. Iš savo patirties šiuos maišelius rekomenduojame verslams, kurie: turi stiprų prekinio ženklo identitetą (DHL, TNT, Telia ir pan.) tikslingai reklamoje naudoja savo prekinio ženklo spalvų gamą, kaina nėra tokia svarbi kaip kad nepriekaištinga kokybė. Šio tipo maišeliai geriausiai tinka rūbų parduotuvėms (užsakant didesnius kiekius vieneto kaina tampa gerokai žemesnė), brangesnių prekių parduotuvėms, reprezantatvimo tikslams. Šiuos maišelius galime pagaminti su papildomomis, dar labiau išskirtinumą akcentuojančiomis savybėmis – UV laku (blizgesiu ant raidžių matiniame fone ar pan.), folijavimu sidabru ar auksu, kongrevu (iškyliu paviršium).

Taip atrodo ofsetinė spauda:

Popierinių maišelių gamyba – kompleksiškas ir atidaus dėmesio reikalaujantis užsiėmimas. Leiskite mūsų vadybininkui pasirūpinti visais su Jūsų individualiu užsakymu susijusiais klausimais: su Jumis bei mūsų ar Jūsų firmos dizaineriu suderinti reikalingų maišelių dizainą, kiekį, gamybos niuansus, pristatymo terminus ir t.t. Susisiekite su mumis čia>